Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

317 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Bardi-Inter, martesa e destinuar te zgjatet. Ausilio…

Bardi-Inter, martesa e destinuar te zgjatet. Ausilio…
Ardis
  • On 11/11/2013, 13:01

Mbas disa gabimeve ne te kaluaren e afert, Interi i diteve te sotme eshte nje shoqeri qe mbeshtetet shume tek te rinjte e tij. Per ta vertetuar nje gje te tille jane komplimentet qe i jane drejtuar atij nga Piero Ausilio, drejtori sportiv i klubit zikalter, sipas asaj qe kishte deklaruar ne Tuttomercatoweb.com, pavaresisht se ishte autor i nje gabimi te shemtuar, drejtori sportiv ka deshmuar besimin qe shoqeria ka per te. Bardi dhe Interi nje martese qe eshte e destinuar te te zgjatet shume.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.