Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

315 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Bardi: Inter, politike e sakte. Per te ardhmen do doja te luaj ne Serie A

Bardi: Inter, politike e sakte. Per te ardhmen do doja te luaj ne Serie A
Ardis
  • On 17/06/2013, 9:28

I intervistuar nga Gazzetta dello Sport Francesco Bardi, portieri udheheqes i Italise U21 ne Europian, flet edhe per te ardhmen e tij: «Inter-i akoma nuk me ka thirrur – shpjegon – por shpresoj te me ndjekin dhe te me lene ne qetesi. Me pas te shikojme se cfare do te ndodhe. Jane edhe lojtare te tjere te Inter-it ketu. Persa i perket, politika e ndjekur nga shoqeria eshte qe te me lere hapesire qe une te luaj vazhdimisht dhe jam shume dakord me kete linje. Ne rast se eshte nje skuader ne Serie A e interesuar per mua, akoma me mire».

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.