Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 22, 2020

Scroll to top

Top

771 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Bardi: “Jam ne nje huazim te thjeshte. Rikthimi tek Interi? Eshte nje enderr, por…”

Bardi: “Jam ne nje huazim te thjeshte. Rikthimi tek Interi? Eshte nje enderr, por…”
Inter Club Staff

Gjate nje interviste per Corriere dello Sport, portieri aktual i Under 21, Francesco Bardi, ka folur per kombetaren dhe te ardhmen e tij:Une pasardhesi i Buffon? Nuk e di, jepi(fillon te qeshe). Une pres me qetesi, sepse Italia ka shume portiera te mire: Marchetti, Sirigu, Agazzi, Consigli. Per momentin po shijoj vendin e titullarit tek U21 qe eshte goxha arritje. Livorno? Beh, une kam lindur ne jug te Livornos. Nuk mund ta mohoj qe kam shume emocione sa here qe vesh kete fanelle. Kur isha i vogel shkoja tek Ultrasit e Livornos, dhe sot aty, tek ai vend qe shkoja une i vogel eshte plot me shoket e mij moshtare. Te degjoj ata pas kraheve te mi teksa therrasin ne kor emrin tim te shton disa here me shume force. Shpresoj te qendrojme ne Serie A. Rikthimi tek Interi? Do te ishte nje enderr. Eshte endrra ime. Jam ne nje huazim te thjeshte, do te shohim ne fundin e sezonit cfare do te ndodhe. Tani as nuk e mendoj: I dedikohem vetem Livornos.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags