Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 31, 2020

Scroll to top

Top

300 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Bardi mund te kthehet tek Livorno. Duncan dhe Benassi…

Bardi mund te kthehet tek Livorno. Duncan dhe Benassi…
Xhorxh Gellci

Francesco Bardi mund te kthehet tek Livorno. Kete ka zbuluar redaksioni i Sky Sport, ku takimi i djeshem mes drejtuesve te Livorno dhe Inter ka shkuar mire dhe ekziston deshira per ta perfunduar operacionin per nje huazim te numrit 1 te Italise U21. Ndersa Livorno, ka kerkuar edhe Duncan, por Interi per te po reflekton dhe i duhet te vendose, sepse ka oferta shume te rendesishme nga jashte Italise.

Ndersa shtypi i sotem, pervec Bardit dhe Duncan, ka shtuar edhe emrin e Marco Benassit ne listen e lojtareve te kerkuar nga Livorno. Gjithsesi per Duncan dhe Benassi, Interi nuk ka kthyer akoma nje pergjigje perfundimtare.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.