Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

715 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Bardi: “Nuk do e beja zevendesuesin e Handanovic”

Bardi: “Nuk do e beja zevendesuesin e Handanovic”
Xhorxh Gellci

Sapo kam firmosur me Livornon, u kam telefonuar prinderve te mi per t’u komunikuar rikthimin tim tek Livorno.” Keshtu thote Francesco Bardi, i prezantuar sot si portieri i ri i skuadres toskane, duke dashur te tregoje kenaqesine e tij per transferimin: “Ka qene nje vit shume pozitiv dhe i rendesishem per rritjen time – thote ne lidhje me sezonin ne Serine B me Novaren – Per nje portier ne moshen time, eshte e rendesishme te luash me vazhdimesi, edhe pse tek Livorno duhet te fitoj vendin e titullarit dhe te mund mikun tim Mazzoni. Te kthehem me kete skuader ne Serine A eshte nje rast i madh, duke pare qe tek Interi do te isha portieri i dyte pas Handanovic” – ka shpjeguar portieri ne pronesi te Interit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags