Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

313 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Barella zbulon gjithcka: “Ja kush eshte idhulli im si lojtar. Ka luajtur per Interin, ka fituar edhe…”

Barella zbulon gjithcka: “Ja kush eshte idhulli im si lojtar. Ka luajtur per Interin, ka fituar edhe…”
Inter Club Staff

Pas perles ne Kombetare, Nicolo Barella eshte rikthyer perseri ne boten Inter, dhe i eshte pergjigjur disa pyetjeve te tifozeve ne faqen zyrtare te klubit.

Pyetjet jane bere ne instagramin zyrtar te Interit dhe Barella eshte pergjigjur keshtu:

Goli yt me i bukur?

“Mendoj se ai ndaj Fiorentines ne Kupen e Italise. Kjo sepse ka qene me i veshtiri per koordinim. Jam shume i lumtur qe ai top shkoi ne trekendesh.”

Bare dove sei? (Bare ku je)

“Ashtu si i pergjigjem gjithmone Brozovic, jam ketu. Ceshtja eshte se pikerisht ai nuk me le rehat me kete pyetje qe ma ben gjithmone.”

Cfare muzike degjon?

“Degjoj pak rrep, sidomos italian. Pastaj duke qene se jam baba i tre vajzave, degjoj plot edhe muzike femijesh.”

Si ka lindur raporti me Brozovic?

“Ka qene nje raport i lindur ne menyre natyrale. “Jemi dy persona direkt dhe te vertete. E keshtu na pelqen te qendrojme bashke, te bejme shaka dhe te kenaqemi.”

Lojtari i preferuar ne NBA pas Lebron?

“Eh, pertej LeBron lojtari im i preferuar eshte Carmelo Anthony. Me pelqen eleganca e tij dhe menyra si eshte i lire.”

Filmi i preferuar?

“Me shume se nje film me pelqen nej serial: Vikings.”

Pse ke zgjedhur numrin 23?

“Une kam pasur gjithmone numrin 18 por kur erdha e kishte Asamoah dhe keshtu mu desh te zgjidhja nje tjeter, 23, sepse eshte edhe numri i idhullit tim LeBron James.”

Cilin legjende te Interit ke idhull?

“Idhulli im ka qene Dejan Stankovic kur kam qene femije. Me ka pelqyer gjithmone. Kam kerkuar qe te marr me te miren prej tij dhe tani po provoj te bej po aq mire sa ai me Interin. Ka fituar edhe Tripleten me kete fanelle dhe dua te fitoj edhe une sa me shume si ai tek Interi.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.