Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

480 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Barrow, flet agjenti: “Inter e njeh lojtarin, besoj se po bejne vleresimet e tyre. Zgjidhja e duhur…”

Barrow, flet agjenti: “Inter e njeh lojtarin, besoj se po bejne vleresimet e tyre. Zgjidhja e duhur…”
Bujar Berishaj

Qe dicka eshte duke levizur ne aksin Milano-Bergamo tashme eshte kuptuar nga te gjithe.

Te shumte emrat e perfolur, me nje emer te ri qe ka hyre ne kete valle: Musa Barrow.

Vezhguesit zikalter e kane ndjekur gjate gjithe sezonit dhe ndjesite kane qene pozitive. Nderkohe, per te kuptuar me shume rreth kesaj ceshtje, ka folur agjenti i lojtarit i cili ka thene:

“Per momentin nuk kam folur me asnje dhe mendoj se eshte ceshtje qe tani per tani i perket Interit dhe Atalantas. Te themi qe per momentin jemi larg nje tratative te vertete”.

Pastaj ai ka shtuar: “Ne ndeshjen me Milanin ishte edhe Ausilio. E kam pare dhe jemi pershendetur. Ata e njohin lojtarin dhe besoj se jane duke bere vleresimet e tyre”.

Ne fund ai ka thene se nje operacion alla-Bastoni, me Interin qe do e blinte lojtarin per ta lene pastaj te Atalanta per 1 ose 2 sezone per t’u maturuar do te ishte zgjidhja ideale.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.