Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

294 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Barzaghi: “Guarin nuk eshte i pashitshem. Ausilio me Bigon…”

Barzaghi: “Guarin nuk eshte i pashitshem. Ausilio me Bigon…”
Andi Prifti

I intervistuar nga mikrofonat e Radio CRC, Marco Barzaghi flet per raportet mes Interit dhe Napolit, me shume tratativa qe mund te mbyllen: “Neser ne mesdite do te jete prezantimi i Mazzarri-t. Do te presim per te pare fjalet e para te tij. Tekniku nuk ka qene kurre i dashur me pare nga tifozat ZiKalter duke para rivalitetin e shkuar me Mourinho-n. Te presim nese Moratti do t’i beje nje dhurate mireseardhjeje Mazzarri-t. Interi ka folur me Napolin per Zuniga dhe Behrami por per momentin gjithçka eshte e bllokuar. Ne darken me Bigon, Ausilio ka fituar pak terren por ende s’ka asnje tratative. Guarin? Nuk eshte ne listen e lojtareve qe nuk shiten. Nese vjen nje oferte, Interi nuk do te kete probleme per ta shitur. Por besoj se tani klubi eshte me i perqendruar tek shitjet.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.