Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | December 1, 2020

Scroll to top

Top

440 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Barzaghi (Sky): “Udinese etape e rendesishme per Interin”

Barzaghi (Sky): “Udinese etape e rendesishme per Interin”
Andi Prifti

Gazetari i Sky Matteo Barzaghi ka sqaruar situaten ne shtepine Inter perpara.ndeshjes me Udinese: “Skuadres se Mazzarri i duhet vazhdueshmeri. Kthimi i Zanettit do t’i jape force grupit. Te shohim nese Interi do vazhdoje te luaje me mend ose te kaloje perseri nje vit tranzicioni, pa muskuj per ne Champions. Handanovic do shtrengoje dhembet, ndersa Icardi dhe Campagnaro nuk ia kane dale dot. Guarin eshte favorit mbi Kovacic ne rolin e trekuartistit, ndesa ne qender Taider eshte favorit mbi Kuzmanovic. Alvarez dhe Cambiasso do plotesojne repartin e mesfushes. Duhet fituar dhe per te harruar humbje e sezonit te kaluar…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.