Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

957 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

“Bayern, mos e mendo dy here. Mer Icardin per pas-Lewandowskit sepse ai…”

“Bayern, mos e mendo dy here. Mer Icardin per pas-Lewandowskit sepse ai…”
Inter Club Staff

Icardi eshte shume prane nje rinovimi me Interin, por sirenat e skuadrave te medha europiane nuk pritet te shuhen asnje moment.

Mauro, eshte profili ideal per te cilin duhet te mendoje Bayern Munich ne rast se do te detyrohej per te shitur Robert Lewandowskin.

Kjo keshille vjen nga nje njohje e vjeter e Bundesliges, por edhe e Serie A. Behet fjale per Luca Toni, ish sulmues i Bayern me kombesi italiane i cili ka komentuar kete ceshtje tek GazzaMondo.

Ja fjalet e tij:

Image result for luca toni

“Real Madrid ne sulm per Lewandowskin? Ata kane ende Benzema dhe Bale, perpara nuk jane te vendosur edhe aq keq.”

“Por duhet pare se si mund te ambjentohet nje lojtar i tille, sepse ai eshte nje lojtar i madh por jo gjithmone mund te kesh te njejtin impakt kur shkon ne nje qytet dhe skuader te re.”

Image result for lewandowski icardi

“Tani nuk e di nese ka ndonje klauzole apo oferte te cmendur nga Real, por nese vjen nje e tille, Bayern ben mire ta pranoje.”

“Duke pare moshen e nje lojtari, une do e merja direkt per ta zevendesuar. Behet fjale per Mauro Icardin. Nuk do te mendohesha dy here.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.