Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

101 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Beccalossi: “Moratti nuk duhet t’ia shese te gjithe Interin Thohirit”

Beccalossi: “Moratti nuk duhet t’ia shese te gjithe Interin Thohirit”
Andi Prifti

Nga La Gazzeta dello Sport, flet legjenda e Interit Evaristo Beccalossi dhe del kunder nje shitje te Interit komplet tek Erick Thohir dhe i shpjegon motivet e tij: “Shpresoj qe presidenti i Interit Massimo Moratti mos te shese Interin. Jam pro nje ardhje te partnereve te rinj por kunder nje shitje te shoqerise. Nje Inter pa Morattin nuk mund ta shoh, ai eshte Interi. Nese nje gje e tille ndodh te pakten te qendroje president”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.