Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

859 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Belfodil afer QPR: Parma thote po, ja formula…

Belfodil afer QPR: Parma thote po, ja formula…
Inter Club Staff

Edhe Belfodil eshte me nje kembe jashte Appiano Gentiles. Sulmuesi eshte ne bashkpronesi ndermjet Interit dhe Parmes dhe sipas asaj qe shkruhet nge Gianluca Di Marzio, ne oret e ardhshme mund te transferohet ne angli, me sakte tek QPR.

Lojtari deshiron qe te shkoje me deshire tek klubi Anglez, dhe ka dhene ok per huazimin. Tratativa eshte ne mbyllje, dhe zyrtarizimi mund te vije nga momenti ne moment.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.