Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,007 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Belfodil: “Chelsea, ekip i madh, ne do japim gjithcka. Ramazani…”

Belfodil: “Chelsea, ekip i madh, ne do japim gjithcka. Ramazani…”
Xhorxh Gellci

Per here te pare ne Shtetet e Bashkuara, Ishak Belfodil ka treguar ndjesite e tij ne mikrofonat e Inter Channel: “Eshte nje emocion i bukur per mua, nuk isha kur me pare ne Amerike dhe na pret nje turne prestigjoz. Sapo kemi arritur, kemi zhvilluar nje pune clodhjeje,  dhe diten tjeter kemi zhvilluar stervitje me intensive per te pregatitur sfiden kunder Chelsea, dhe tani do i rritim ritmet pak nga pak. E dime qe Chelsea eshte nje skuader e madhe dhe qe jane me pare se ne ne pregatitje por do te japim maksimumin. Si vazhdon Ramazani? Mungon nje jave deri ne fund dhe po ndihem me mire, pastaj do te jap akoma me shume gjithcka qe kam.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.