Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

992 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Belfodil dhe Ramazani: Interi po e ndihmon me te gjitha menyrat!

Belfodil dhe Ramazani: Interi po e ndihmon me te gjitha menyrat!
Inter Club Staff

Nuk ka asnje problem fizik pas mungeses se Ishal Belfodil ne stervitjen e pasdites: Thjesht, Interi vazhdon te tregoje shume kujdes me djaloshin qe sic ju kemi then po mban Ramazan.

Mungesa e tij sot ishte per faktin qe situata e tij te menaxhohet sa me mire, duke u munduar qe te permbushen te gjitha nevojat qe ka trupi i tij dhe qe jane te rendesishme per te ne kete moment delikat. Ai eshte nje musliman i devotshem. Sulmuesi Franko-Algjerian zbriti ne fushe ne stervitjen e pasdites por thjesht per disa minuta vrap, dhe me pas u largua sebashku me doktorat e Interit…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.