Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

969 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Belfodil i gjithi tek Parma, marveshja eshte afer: Po shkohet drejt nje shkembimi! Tek Interi…

Belfodil i gjithi tek Parma, marveshja eshte afer: Po shkohet drejt nje shkembimi! Tek Interi…
Inter Club Staff

Marveshja eshte shume afer si dhe e ardhmja e Ishak Belfodil do te jete shume shpejt zyrtare: Ndermjet Interit dhe Parmes po shkohet drejt nje marveshjeje dhe nje shkembimi te Belfodil i cili do te shkonte ne Emilia si dhe Crisetig dhe Koffi do te vinin tek Interi.

Marveshja duket afer, dhe palet jane pothuajse dakort, sic tregon Gianluca Di Marzio ne websiten e tij.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.