Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 12, 2021

Scroll to top

Top

1,477 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Belfodil: “Inter, çfare surprize: nuk e besoja qe vleja 10 milione me shume se Cassano!”

Belfodil: “Inter, çfare surprize: nuk e besoja qe vleja 10 milione me shume se Cassano!”
Andi Prifti

Ishak Belfodil akoma nuk po e beson. Interi ka qene nje surprize per te kete e ka rrefyer ne nje interviste te gjate per mikrofonat e L’Equipe: “Kur pashe se sa pagoi Interi per mua, ngela i habitur. Nuk arrija ta mendoja qe kartoni im vlente 10 milione me shume se ai i Cassanos. E di qe ai kishte nje kontrate dhe shitja e tij do i lejonte Interit te shpenzonte me shume para, por mbetem i bindur qe ai vlen me shume se une. Jam i kenaqur per kete pergjegjesi. Kete vit te gjitha skuadrat kane bere nje goditje, por nuk do te jete kaq e thjeshte vetem sepse kane emra te rendesishem. Serie A eshte nje kampionat i veshtire, tek i cili duhet te adoptohesh.”

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.