Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,147 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Belfodil ka firmosur! “Me ne fund kam firmosur. I lumtur qe jam ketu”

Belfodil ka firmosur! “Me ne fund kam firmosur. I lumtur qe jam ketu”
Xhorxh Gellci

Belfodil eshte zyrtarisht nje lojtari i Interit. Pas dites te tratativave te djeshme, pak me pare eshte gjetur marreveshja ne zyren e Ghelfi. Ja fjalet e tij te para: “Me ne fund kam firmosur! Kisha nje marreveshje prej kohesh, por ishte edhe Parma ne kete tratative, pervec meje dhe Interit, qe kishte marre kohe. Nje enderr? Po, jam shume i lumtur, eshte nje skuader e madhe dhe jam gati te bej mire. Nuk kam kontaktuar me Mazzarrin sepse fillimi i stervitjeve eshte te hene dhe do shikohemi aty. Te luaj me Icardin? Te dy duam te kemi sukses dhe shpresojme qe gjithcka te shkoje mire.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.