Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,063 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Belfodil: “Me donin Milan dhe Juve. Mendoj qe Palacio dhe Milito…”

Belfodil: “Me donin Milan dhe Juve. Mendoj qe Palacio dhe Milito…”
Xhorxh Gellci

Ishak Belfodil, kur flet per kalimin e tij tek Inter ka folur edhe per interesimin e Milan dhe Juventus, pervec se eshte shprehur edhe per objektivat me fanellen zikalter:

Nuk vendos objektiva precize me Interin. Dua te tregoj veten dhe te luaj sa me shume. Sot per sot, mendoj qe Milito dhe Palacio jane me superiore se une, pastaj do te jete fusha qe do te vendose kush do te luaje. E di qe jam ketu per t’u rritur me ta. Jam gjithmone ne dispozicion te trajnerit.”

Pastaj nje prapaskene per merkaton: “Juventus dhe Milan me deshironin dimrin e shkuar, por tani jam tek Inter dhe jam gati te marr pergjegjesite e mia.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.