Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

798 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Belfodil mendon qe tani per Rome-n: “Duam qe te rinisemi. Kunder Cagliarit…”.

Belfodil mendon qe tani per Rome-n: “Duam qe te rinisemi. Kunder Cagliarit…”.
Ardis
  • On 30/09/2013, 13:08

Ishak Belfodil tashme eshte fokusuar per sfiden e se shtunes kunder Rome-s. Sulmuesi franko-algjerian, qe dje luajti kunder Cagliarit qe nga minuta e pare per here te pare ne kampionat, ne fund te gares shpreh keqardhjen per barazimin kunder kuqebluve: “Kemi hyre ne fushe per shpirtin e duhur, donim te vendosnim nje sukses tjeter dhe arritem qe te ishim te paret ne avantazh. Per fat te keq nuk arritem te mbanim rezultatin, duhet te qendronim te perqendruar deri ne fund”.

Belfodil foli edhe kushtet e fushes se lojes: “Ishte ne kushte kritike, topi i veshtire per tu menaxhuar. Dhe kjo e kushtezoi shume. Tashme do te rinisemi qe nga gara kunder Romes”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.