Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

446 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Belfodil: “Mungojne disa detaje. Do flas me agjentin. Mazzarri…”

Belfodil: “Mungojne disa detaje. Do flas me agjentin. Mazzarri…”
Xhorxh Gellci

Ishak Belfdil eshte ne Milano per te mbyllur kalimin tek Inter dhe sot ishte ne zyrat e Interit. Ne dalje nga zyra e Ghelfi, sulmuesi franco-algjerian ka thene per gazetaret: “Une sot qendroj ne Milano sepse ka akoma disa gjera qe per tu percaktuar, formalitete qe duhet te perfundohen. Nuk e di cfare kane thene, sepse isha jashte dhe brenda ne zyre ishte avokati im. Tani do shkojme per dreke dhe do flasim cfare eshte diskutuar. Te luaj tek Interi eshte nje enderr? Nuk mund ta them akoma.”

Ndersa pyetjes “E di qe Mazzarri te pelqen si lojtar? Ke folur me te”, lojtari i eshte pergjigjur: “Nuk kam folur akoma me te dhe nuk dija asgje.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.