Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,242 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Belfodil ndryshoje shifrat e marreveshjes. Branca dhe Parma…

Belfodil ndryshoje shifrat e marreveshjes. Branca dhe Parma…
Xhorxh Gellci

Marreveshja do te  behet. Dhe Ishak Belfodil do te jete nje lojtar i ri i Interit, edhe per faktin se Antonio Cassano ka pranuar te kaloje tek Parma e Roberto Donadonit dhe faktori Silvestre nuk eshte themelor ne mbylljen e marreveshjes. Mbrojtesi argjentinas, sipas Gazzetta dello Sport, ngul kembe te qendroje te pakten deri ne 4 korrik, kur te do te rifutet ne Milano nga Argjentina.

Per kete arsye, dje ne mbremje ka patur nje takim mes Branca dhe Leonardi, ku eshte rene dakord qe Silvestre te zevendesohet nga gjysma e kartonit te Mariga. Gjithashtu mund te futet edhe nje lojtar i ri ne bashkepronesi, dhe ky mund te jete sulmuesi i skuadres Allievi, Federico Bonazzoli, i vitit 1997. Me keto ndryshime, shuma qe do ti jepet Parmes do te jete 7,5 milion dhe jo 10. 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.