Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

305 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Belfodil ne Inter Channel: “Pjese e pare e mire. Na vjen keq per barazimin…”

Belfodil ne Inter Channel: “Pjese e pare e mire. Na vjen keq per barazimin…”
Xhorxh Gellci

I intervistuar ne fund te ndeshjes, Ishak Belfodil ka komentuar ne mikrofonat e Inter Channel paraqitjen e tij dhe te skuadres.

Keto jane fjalet e lojtarit zikalter: “Kemi bere nje pjese te pare te mire, kemi hyre ne fushe me vendosmerine e duhur, ne perpara kemi provuar te levizim ne sulm, shpresoja edhe te shenoja, por nuk ja kam dale. Fusha e ndalonte pak topin, duhet te perqendroheshim me shume. Paraqitja ime? Kam provuar te jap me te miren kunder nje Cagliari qe ishte i vendosur mire mbrapa, nuk kishte shume hapesira. Kur kam patur topin ne kembe, kam provuar ta perdorja mire, nuk kam patur shume raste, por jam i kenaqur me paraqitjen personale.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.