Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 12, 2021

Scroll to top

Top

490 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Beppe Marotta ka nje mesazh per Conten: “Dua ta them perpara te gjitheve: ai eshte nje…”

Beppe Marotta ka nje mesazh per Conten: “Dua ta them perpara te gjitheve: ai eshte nje…”
Inter Club Staff

Pas mungeses te gjate per shkak te Covid19, Beppe Marotta eshte rikthyer qe te ndjeke Interin nga afer ne stadium.

Administratori i deleguar i Interit ka folur per here te pare pas shume kohesh edhe per mediat pak perpara ndeshjes.

Keto kane qene fjalet e tij per mikrofonat e Dazn:

Si fillim njehere: si je?

“Une po e marr veten pasi kam dale nga nje situate shume e renduar nga ana shendetesore. Por ja kam dale fale kompetences se mjekeve lombard.”

“Nje eksperience qe te meson dhe te le shenje.”

A e kishe me kujdes gjate kohes qe ishe semure se cfare po bente Interi?

“Kontaktet kane qen te vazhdueshme, nuk mund te mos jem i gezuar per gjithcka cfare ka ndodhur gjate kohes qe kam qene i semure.”

Cfare te ka thene Conte dhe grupi heren e pare qe te kane pare perseri?

“Une njehere i kam komplimentuar. Dua ta them perpara te gjithe se Antonio Conte meriton komplimente te medha. Ato maksimale i perkasin atij.”

“Jemi ne nje faze te rendesishme tani. Duhet te jemi te zotet te luajme ne nivele maksimale. Kemi edhe shume pike perpara. Vendosmeri dhe force.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.