Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,142 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Berardi-Inter? Nese do te behet, do te behet vetem me para cash. Sassuolo nuk deshiron qe…

Berardi-Inter? Nese do te behet, do te behet vetem me para cash. Sassuolo nuk deshiron qe…
Inter Club Staff

Ndjesia eshte se per Berardi Interi do te vere ne ‘pjate’ nje mal me para.

Ne ditet e kaluara kishte dal ne pah nje ze i cili tregonte se ka nje tratative per Domenico Berardi ndermjet zikalterve dhe Sassuolos ku mund te perfshihej Eder, por nuk ka pasur ndonje konfirmim.

Gjithsesi, drejtuesi i pergjithshem i Sassuolos, Carnevali ka folur sot dhe ka hapur dyert per Interin por ja ka mbyllur ate Ederit: “Eshte nje lojtar mjaft i mire por ne synojme me shume futbollistet e rinj. Berardi tek Interi? Nuk kemi thene kurre se nuk mund te ndodhe. Asnjehere nuk i dihet. Interi nuk ka bere nje oferte zyrtare dhe kur ta beje do ta vleresojme si per cdo klub tjeter”, ka mbyllur fjalen e tij drejtuesi i klubit italian.

(Corriere dello Sport)

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.