Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

695 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Berardi, ne ditet e ardhshme kontakt me Juventus: eshte hipoteza Inter dhe qendrimi te Sassuolo

Bujar Berishaj

E ardhmja e Domenico Berardi, nje rebus mes Juventus dhe Sassuolo.

Klubi bardhezi do te bisedoj me lojtarin, qe per momentin eshte ne pushime, dhe agjentin e tij per te bere nje permbledhje te situates. Nje hipoteze, qe po behet gjithmone me konkrete, eshte qendrimi i mundshem te Sassuolo per nje tjeter sezon. Megjithate asgje nuk eshte e percaktuar, Berardi reflekton, vlereson te gjitha alternativat.

Ne sfond eshte edhe hipoteza Inter, ne rast te prishjes se raporteve mes lojtarit dhe Juventus. Por, per momentin, e ardhmja e Berardit luhatet mes Juves dhe Sassuolos…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.