Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,302 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Berardi, preferenca quhet Inter. Deshire e madhe per te kryer kete levizje…

Berardi, preferenca quhet Inter. Deshire e madhe per te kryer kete levizje…
  • On 12/11/2016, 14:20

“Inter nuk ka ndaluar se ndjekuri Berardi, e ka bere edhe ne te shkuaren por vazhdon akoma. Klubi zikalter e Sassuolo flasin akoma per kete marveshje”. Keto ishin fjalet e agjentit te Domenico Berardi per FcInterNews. Dhe sot Corriere dello Sport pretendon se me keto fjale do rikthehet nje tentative e Inter per sulmuesin italian.

“Inter e Berardi vazhdojne te dergojne mesazhe ne distance. Por ajo qe kuptohet eshte vullneti i te dyja paleve per te festuar kete martese. Berardi mund ta ndryshoje kete situate duke i kerkuar klubit kalimin tek Inter. Deri tani nuk e ka bere, por mund te ndodh ne fund te sezonit, ku duhet te zgjedh te ardhmen e tij. Por preferenca e tij eshte Inter. Juventus ka avantazhin e klubit te Sassuolo por Inter ka lojtarin. Por duhet patur kujdes edhe nga skuadrat e tjera, pasi Barcellona e Tottenham kan shfaqur interes per talentin italian”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.