Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 1, 2020

Scroll to top

Top

293 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Bergomi: “Guaro, me i miri kunder Torinos. Eshte thelbesor…”

Bergomi: “Guaro, me i miri kunder Torinos. Eshte thelbesor…”
Ardis
  • On 24/10/2013, 15:31

Fredy Guarin ishte nje nga me te miret ne sfiden me Torinon. Komentuesi i SKY dhe ish zikalter Beppe Bergomi ka percaktuar si nje nga ndeshjet me te mira te kolumbianit qe kur ka ardhur ne Itali. Ja dhe fjalet e tij: “Pervec golit Guarin ka mbeshtetur sulmin dhe ka bere nje performance optimale, mbase me e mira qe kur ka ardhur tek Interi. Eshte thelbesore te kesh mesfushore qe shenojne gola”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags