Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

506 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Bergomi i habit te gjithe: “Inter me pak e forte pa Lukaku dhe Hakimi. Une shoh favorit per kampionatin…”

Bergomi i habit te gjithe: “Inter me pak e forte pa Lukaku dhe Hakimi. Une shoh favorit per kampionatin…”
Inter Club Staff

Per Sky Sport, ish-kapiteni i Interit. Beppe Bergomi, ka folur menjehere pas ndeshjes se zikalterve ndaj Sampdorias.

Ai eshte ndalur te temat e kesaj ndeshje, por jo vetem, duke qene se ka folur jo pak edhe per merkaton e bere nga zikalterit.

“Klubi ka bere shume mire. Interi ne kete moment duket edhe me e paparashikueshme se vjet me blerjet qe ka bere.”

“Por nuk mund te themi se Interi eshte njesoj, nuk mund te themi se Interi nuk eshte me pak e forte se vitin e kaluar. Sepse keshtu eshte.”

“Interi eshte dobesuar jo pak me ikjen e Lukakut dhe Hakimit. Interi sot e ndjen me shume mungesen e Lukakut, qe ishte nje lider per te gjithe.”

“Eshte e forte skuadra e Inzaghit, por tani edhe Verona ka filluar te pranoje situata nje kunder nje me sulmuesat e Interit.”

“E njejta gje edhe Sampdoria. Nuk kane me frike nga shpejtesia dhe nga thellesia e mbrojtesave te Interit. Dicka qe sezonin e kaluar e kishin.”

“Gjithesesi, per mua Interi mbetet nje skuader e forte ne luften Skudeto, por per mendimin tim, nese do te them nje emer, ai eshte Napoli. E shoh dicka speciale ne skuadren e Spallettit.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.