Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,095 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Bergomi shpjegon: “JJ niset per te dhene nje grusht, por…”

Bergomi shpjegon: “JJ niset per te dhene nje grusht, por…”
Redi Asabella

Ish-mbrojtesi i Inter-it dhe tani opinionist i Sky Beppe Bergomi ka komentuar grushtin qe supozohet ti kete dhene Juan mbrojtesit verdhekuq Romagnoli ne zonen e rreptesise zikalter. Ja fjalet e tij: “Juan mbi Romagnoli? Niset per ta goditur me grusht dhe i jep nje goditje me parakrah. Mund ta mbash nga fanella, por nuk mund te behen me gjeste te tilla ne ditet e sotme, me proven televizive”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.