Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,353 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Bernardeschi nuk e mbyll mundesine Inter: “Kam lexuar per Inter, tani mendoj per ne San Siro. Me Pioli do dalin nga kriza”.

Bernardeschi nuk e mbyll mundesine Inter: “Kam lexuar per Inter, tani mendoj per ne San Siro. Me Pioli do dalin nga kriza”.
  • On 27/11/2016, 12:15

“Te ardhmen nuk e njeh askush, mendoj vetem per te henen”. Federico Fernardeschi nuk mohon asgje. I intervistuar nga Gazzetta dello Sport ne vigjilje te ndeshjes kunder zikalterve, mesfushori i avancuar i Fiorentina nuk hedh posht asgje nga zerat e merkatos. Edhe trajneri Paulo Sousa nuk ka dhen asgje te sigurt duke deklaruar se mund te kerkoje nje Top Club.

INTER-FIORENTINA – “Per mua eshte gjithmone e rendesishme, nuk jane me te fort se ne dhe ne do luajm lojen tone. Dua te tregoj emocionet e mia sepse kunder Inter eshte nje ndeshje e madhe. Pastaj kur e mendon qe luhet ne San Siro, gjithcka vlen dyfish”.

Zikaltrit ne moment te veshtire – “E shikoj nga jasht situaten e veshtire, por Pioli eshte i duhuri per ti ringritur”.

E ARDHMJA TEK INTER – “Flitet se nje dite do jem Interist? Kam lexuar dicka, kam lexuar edhe per Barcellonen e per Juven. Futbolli keshtu e ka”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.