Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,561 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Biasin: “Nainggolan, Interi ka si qellim ta provoje. Dimarco…”

Biasin: “Nainggolan, Interi ka si qellim ta provoje. Dimarco…”
Inter Club Staff

Interi po leviz shume dhe po dalin emrat e pare ne shtepine zikalter.

Disa do te jene shume te ndryshem me ato qe kane qarkulluar kohet e fundit, por disa do te jene edhe te njejte. Objektivi i pare i Walter Sabatinit quhet Radja Nainggolan. Konfimimi vjen nga Fabrizio Biasin, sipas te cilit, Interi: “ka si qellim ta provoje ne menyre konkrete per te arritur tek Belgu”. Gjithashtu edhe nje e re per sa i perket Dimarcos: “zikalterit kane ruajtur te drejten e riblerjes.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.