Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

485 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Biasin: “Perisic? Te gjithe mendojne lojtarin e Boterorit, por ai ka nje problem”.

Biasin: “Perisic? Te gjithe mendojne lojtarin e Boterorit, por ai ka nje problem”.
Ardis
  • On 28/11/2018, 13:36

Gazetari ka folur per lojtarin zikalter qe nuk ka dhene akoma me te miren e tij ne kampionat.

“Problemi i Perisic eshte se kane te gjithe ne mendje gjysemfinalen e Boterorit me bluzen e Kroaci-se, ka luajtur nje ndeshje te tille dhe imagjinojeni nese mund te luaje gjithmone ne ate menyre, ne ate nivel, dhe ne menyre efektive ka luajtur shume ndeshje te mira sezonin e kaluar, por te pakta”.

Ndaj Fabrizio Biassin, gazetarit e Libero-s, qe dihet se eshgte tifoz zikalter, ne Sky Sport i kane kerkuar te shpjegoje, se cfare po ndodh me kroatin qe nuk ka arritur te shprehe maksimumin me Interin ne kete sezon.

Ai ka folur per Perisic ne formatin e Boterorit dhe me pas ka shtuar: “Difekti i tij eshte se nuk ka vazhdimesi, ka periudha qe ben mire dhe periudha qe ben me pak mire. Dhe gjithsesi eshte i pazevendesueshem per Spalletti-n qe e aktivizon gjithmone sepse krijon superioritet numerik, mbulon te gjithe krahun dhe e veshtire te gjenden lojtare te atij niveli”.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.