Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 18, 2022

Scroll to top

Top

808 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Biasin perseri: “Doni te verteten? Qe Dybala te vije tek Inter, duhet te ndodhin tre gjera: e para ka…”

Biasin perseri: “Doni te verteten? Qe Dybala te vije tek Inter, duhet te ndodhin tre gjera: e para ka…”
Inter Club Staff

Fabrizio Biasin, duke folur per Telelombardia, eshte rikthyer te flase per Paulo Dybala i cili eshte nje nga lojtaret me te perfolur per merkaton e Interit.

Keto kane qene fjalet e tij:

“Me siguri Inter ka bere nje tentative per Dybala, ka folur me agjentin e tij ne driten e diellit ashtu si te gjithe e dime”.

“Por nderkohe, Inter ka perfituar edhe nga sitauta e Lukakut me Chelsea dhe ka mbyllur edhe rikthimin e Lukakut ne shtepi”.

“Kjo gje ka bere qe Dybala te ftohet. Tani, per te mbyllur Dybala, duhet te ndodhin shume gjera te cilat mund ti limitojme ne tre”.

“E para, Inter duhet te shese Pinamontin. Mbi te ka te pakten pese skuadra por oferten e vetme te vertete e ka bere Monza”.

“Pse? Sepse te gjithe presin ne kete faze. E dyta: te shitet Sanchez. E veshtire? Aspak. Sanchez deshiron nje kampionat TOP dhe ka refuzuar shume oferta qe kane ardhur nga disa kampionate te vogla”.

“E treta: te sistemohet nje ndermjet Dzeko dhe Correa. Nuk eshte e thjeshte sepse duan te qendrojne tek Inter.”

“Por ka edhe nje tjeter: ne kete moment tek Inter mendojne se keto kater sulmues jane mire dhe jane kunder nje ndryshimi tjeter”, e mbyll komentin e tij Biasin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.