Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

731 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Biasin zbulon: “E verteta eshte se pas konferences dje kane dale ne pah disa sekrete: Dybala, Bremer dhe Milenkovic nuk…”

Biasin zbulon: “E verteta eshte se pas konferences dje kane dale ne pah disa sekrete: Dybala, Bremer dhe Milenkovic nuk…”
Inter Club Staff

Qe nga faqet e edicionit te perditshem te Libero, Fabrizio Biasin ka treguar ate qe po ndodh me merkaton e Interit direkt pas konferences se Marottes dhe Inzaghit dje ne Appiano Gentile.

“Le te themi se per nje moment po transferohemi ne seline e Interit dhe do te shohim me kujdes te gjitha tratativat”.

“Si fillim, do te flasim per ato qe Marotta tha dje, por te perkthyera ne disa pika te ndryshme, per te zbuluar edhe disa sekrete”.

“Si fillim, 60 milionet e famshem nuk duhen bere tani por brenda 30 qershorit 2023. Kjo eshte shume e rendesishme. Nuk eshte pak”.

“Inter do te shese vetem nje nga mbrojtesit e saj titullare: pra ose Skriniar, ose De Vrij. Jo te dy ashtu si eshte folur gjate”.

“Me Bremer mbetet ne fuqi nje pakt, por mund te blihet vetem pasi te realizohet nje shitje nga ana e klubit”.

“Milenkovic mbetet nje objektiv. Vullneti eshte qe te kete nje skuader me 11 titullare dhe 11 alternativa te nje niveli te larte”.

“Lukaku ne nje fare menyre ka marre vendin e Dybala ne merkato, por tani per te marre edhe argjentinasin duhet nje magji e “vogel”.”

“Keto ishin edhe sekretet e zbuluara dje nga Marotta, por jo te thena drejteperdrejte si ne kete shkrim”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.