Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

861 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Biasin zbulon: “Eshte nje emer ne merkato qe Interi mund ta marre direkt ne merkaton e dimrit.”

Biasin zbulon: “Eshte nje emer ne merkato qe Interi mund ta marre direkt ne merkaton e dimrit.”
Inter Club Staff

Ne kete moment, Interi duket se po mendon nese duhet te beje nje operacion ne hyrje per skuadren e Inzaghit apo jo.

Kete gje e zbulon diten e sotme gazetari i njohur italian Fabrizio Biasin qe eshte shume afer te rejave qe ndodhin tek Interi.

Ai ka folur per Tuttomercatoweb.com dhe ka treguar se Interi po mendon seriozisht per nje levizje te rendesishme ne mesfushe.

“Duhet thene ne radhe te pare se Interi nuk ka asnje emergjence apo nevoje absolute per te bere ndonje investim te madh.”

“Shikojeni Interin me kujdes: nuk ka nevoje per asgje. Perkundrazi ne fakt, mbase ka nevoje per nje zevendes te Brozovic ne skuader.”

“Por ne kuptimin qe nese Brozovic nuk do luaje, te luaje dikush tjeter. Por ne vend te tij mund te luajne te gjithe, por nuk jane ne pozicionin e tyre natyral pastaj.”

“Gjithesesi, Interi po mendon per Villar te Romes. Mundesia eshte e madhe qe Interi ta beje nje tentative per te.”

“Ai eshte ne dalje nga Roma por nje shkembim me Romen duket i pamundur tani. Interi e pelqen lojtarin por Villar te Interi do te bente fiks ate qe po ben te Roma: do te luante pak ose aspak. Cfare kuptimi do te kishte? Gjithesesi, ai eshte nje emer qe mund te vije ne Milano ne kete merkato.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.