Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,266 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Biasin zbulon: “Ka vetem nje fajtor tek Interi per piket e humbura gjate sezonit: eshte pikerisht ai qe ka…”

Biasin zbulon: “Ka vetem nje fajtor tek Interi per piket e humbura gjate sezonit: eshte pikerisht ai qe ka…”
Inter Club Staff

Fabrizio Biasin, diten e sotme ka dashur te kthehet prapa ne kohe dhe ka shpjeguar me kujdes sipas tij arsyet se pse Inter ndodhet sot prapa Milanit.

Gjithmone sipas gazetarit te njohur, fajtori (nese mund ta quajme keshtu) ka nje emer mbiemer, por faji lidhet me… mungesen e tij.

“Ne fakt, sot mund te themi shume gjera per kete kampionat dhe cfare mund te behej me mire ne kete sezon qe po mbyllet.”

“Ka pafund ngjarje qe kane shenuar kete sezon por mendoj se tek Interi ka pasur nje fajtor te vertete ne humbjen e pikeve.”

“Ai quhet Marcelo Brozovic. Fajtor sepse tek Inter nuk ka asnje lojtar qe mund ta zevendesoje dhe mungesa e tij na ka penalizuar shume.”

“Vete Brozovic ka fajin e madh qe eshte kaq i cmuar dhe kaq thelbesor per Interin sa nuk mund te mungoje kurre.”

“Por pertej batutave dhe shakave, mendoj se vertete Interit kete sezon i ka munguar me shume se cdo gje tjeter nje zevendes i kroatit.”

“Po te kishte qene nje Eriksen ne skuader per shembull, kur ai te mungonte, do te kishte qene zevendesi perfekt…”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.