Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

842 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Biasin zbulon prapaskenen e pabesueshme: “A e dini cfare i ka thene Lukaku drejtuesve ne gusht? Ju siguroj se Marotta…”

Biasin zbulon prapaskenen e pabesueshme: “A e dini cfare i ka thene Lukaku drejtuesve ne gusht? Ju siguroj se Marotta…”
Inter Club Staff

Edhe pse ka disa muaj qe tashme ka kaluar si ngjarje, largimi i Romelu Lukaku nga Interi ne veren e kaluar ben te diskutohet akoma.

Gjate “E sempre derby” ne Telelombardia, Fabrizio Biasin eshte rikthyer prapa ne kohe dhe ka treguar nje prapaskene te pabesueshme.

“Edhe pse ka kaluar disa kohe, drejtuesit e kane ende perpara syve ate situate gushti ne Appiano Gentile kur perballe kishin Lukakun.”

“Po, sepse Marotta nuk donte ta shiste lojtarin. Kishte vendosur te mos e bente kete gje, por e dini cfare ndodhi?”

“Ne nje dite te bukur gushti, ai shkoi perballe drejtuesve dhe i tha: ‘Me falni mua, por kam nje marreveshje me Chelsean. Dua te iki’.”

“Ishte nje situate ku ke shume pak per te bere. Nje lojtar kunder deshires me ato miliona ne mes nuk mund ta mbash dot kurre.”

“Te siguroj se Marotta dhe Ausilio ate gje ate nuk do ta kishte bere kurre. Sot, Marotta nuk do te shese Lautaron. Kete ta them me siguri.”

“Nuk eshte nje opsion. Me shume se te shese nje big, Inter tashme ka ide te tjera. Merkato do e tregoje.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.