Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 30, 2020

Scroll to top

Top

356 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

BILD: “Ka deshtuar nje tjeter shitje e Interit: ai eshte konsideruar nga Bayern si nje lojtar me pak kualitet.”

BILD: “Ka deshtuar nje tjeter shitje e Interit: ai eshte konsideruar nga Bayern si nje lojtar me pak kualitet.”
Inter Club Staff

Marcelo Brozovic eshte nje nga lojtaret qe pritet te largohet nga Interi ne kete merkato qe po flasim.

Klubi zikalter per te kenaqur kerkesat e Contes, me pare do duhet qe te shese dhe po vlereson me kujdes cdo oferte per kroatin.

Per momentin, per Brozovic nuk ka ardhur asnje e tille dhe ka pasur vetem disa interesime te vogla nga skuadra te ndryshme.

Ne gjurmet e tij dukej sikur ishte edhe Bayern Munich, por me sa duket, Bayern e ka skarcuar totalisht Brozovic.

“Klubi bavarez ka hequr dore nga Brozovic edhe pse ne te vertete, ata asnjehere nuk jane hedhur ne gare per te.”

“Nuk ka pasur asnje tratative te mirefillte ndermjet Bayern dhe Interit per mesfushorin e Interit me pasaporte kroate.”

“Sipas Bayern, kroati nuk ka mjaftueshem cilesi per te luajtur ne mesfushen e nje skuadre si Bayern Munich.”

“Nje lajm shume i keq ky per Interin qe e shihte shitjen e Brozovic si nje trampoline per te fituar para per invesitme ne merkato.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.