Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,631 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Bild – Podolski, Inter ishte zemeruar me Wenger: ishte gati per te deshtuar gjithcka, pastaj agjenti…

Bild – Podolski, Inter ishte zemeruar me Wenger: ishte gati per te deshtuar gjithcka, pastaj agjenti…
Bujar Berishaj

Fjalet e Wenger (“interesi i Inter eshte nje barcalete”) kane rrezikuar seriozisht deshtimin e marreveshjes per Podolskin.

Kete shkruan Bild, sipas se ciles gjithcka eshte rindertuar vetem fal intervenimit te agjentit te lojtarit, Nassim Touihiri, qe ka vepruar si ndermjetesues per te rindertuar marreveshjen. Palet jane kthyer per te diskutuar dhe tani po diskutohet per te mbyllur, shkruan Bild. Debutimi i Podolskit, megjithate, duhet te jete kunder Genoas dhe jo kunder Juventus.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.