Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 18, 2022

Scroll to top

Top

1,580 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Blanco: “Per Martinez eshte firmosur nje parakontrate me Interin. Duhet te shkoj ne Rusi por vendos Sampaoli”.

Blanco: “Per Martinez eshte firmosur nje parakontrate me Interin. Duhet te shkoj ne Rusi por vendos Sampaoli”.
  • On 02/03/2018, 18:46

Kthehet per te folur presidenti i Racing Avellaneda, Victor Blanco. I intervistuar per La Oral Deportiva, ka folur per mundesine e grumbullimit te Lautaro Marinez ne Boterorin e Rusise: “Une mendoj se duhet te luaj, por vendimin e mer Jorge Sampaoli. Lautero eshte nje Crack i vertet, ka nje pjekuri te madhe ne krahasim me moshen e tij”.

Blanco ka folur dhe per te ardhmen e tij: “Eshte nje parakontrate e formosur me Inter”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.