Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

809 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Blerja e Ginter nga Marotta sjell nje lajm te keq: “Pothuajse e sigurt qe nga Interi do largohet…”

Blerja e Ginter nga Marotta sjell nje lajm te keq: “Pothuajse e sigurt qe nga Interi do largohet…”
Inter Club Staff

Inter eshte shume aktive ne merkaton e lojtareve qe jane ne skadence kontrate: pasi eshte bllokuar Andre Onana, tashme zikalter kane hedhur syte ne Gjermani.

Inter po ndjek me kujdes te madh Matthias Ginter, mbrojtesin gjerman qe do te largohet ne vere ne zero nga Borussia Monchengladbach.

Me sa duket oferta e Interit eshte kater vjecare per klasin e 94 dhe ai nga ana e tij duket shume i bindur per kete kalim.

Nderkohe, ardhja e tij ne Milano mund te sjelle nje lajm te keq per Interin, qe duket se mund te humbase keshtu nje lojtar shume te rendesishem.

Keshtu shkruan Tuttosport: “Inter ka bere nje levizje te vendosur per Matthias Ginter qe e kishte pranuar deshiren e tij per tu larguar nga Borussia Monchengladbach.”

“Ai ka te njejtin agjent me Hakan Calhanoglu dhe kjo ka qene nje plus per Interin duke qene se kane kontakte te mira me kete agjent.”

“Ginter nderkohe do te vinte me nje lajm te keq sepse do te thoshte se Inter do te vendose qe ne vere te shese De Vrij.”

“Ai do te ishte i perzgjedhuri sepse Ginter luan pikerisht ne vendin e tij dhe nga ana tjeter Mino Raiola po ben gjithcka per ta larguar.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.