Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,589 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Bluza e Interit per sezonin 2016-2017

Bluza e Interit per sezonin 2016-2017
Inter Club Staff

Sajti i njohur footyheadlines.com, i specializuar ne zbulimin e bluzave te reja te skuadrave te futbollit boterore, ka publikuar gjate dites se djeshme nje dizajn te ri per bluzen e Interit qe pritet te perdoret ne sezonin qe vjen.

Sic mund ta shikoni tek fotot me poshte, pervec ngjyrave zi dhe kalter qe jane historike te Interit, perdor edhe te verdhen tek Pirelli dhe tek sponsori tjeter Nike.

Nuk dihet ende nese kjo do te jete bluza e pare e Interit apo jo, por FootyHeadlines rralle here gabon…

Keto jane disa foto te bluzave:

inter-milan-16-17-kit-2

Pamje e bluzes nga perpara.

inter-milan-16-17-kit-3

Pamje e bluzes nga prapa.

inter-milan-16-17-kit-4

Pamje e bluzes tek pjesa e stemes.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.