Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

500 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Bluza e pare e Interit e dyta me e bukura ne Bote! Kush e kishte menduar?

Bluza e pare e Interit e dyta me e bukura ne Bote! Kush e kishte menduar?
Inter Club Staff

E kujt do i shkonte ne mendje? Pikerisht bluza te cilen Interistat e pane me dyshim, dhe pakenaqesi ne fillim, do te pelqehej kaq shume… Tashme pothuajse te gjithe e dashurojne dhe duan ta blejne…

Per kete fakt ka shkruar website i njohur futbollistik Soccer Bible, dhe e ka konsideruar bluzen e Interit absolutisht si me te bukuren nder te gjitha bluzet e para te skuadrave Europiane kete sezon. “Eshte kaq e bukur dhe me klas, sa te gjithe do te donin qe Interi ti luante te gjitha ndeshjet ne shtepi kete sezon. – shkruajne ata. – Cfare elegance dhe personaliteti. Nderthurje perfekte e dizajnit dhe e thjeshtesise me karakteristika unike te klubit me qellim vlersimin e identitetit.”

Nderkohe bluza e dyte e Interit eshte konsideruar si e 9 me e bukur ne bote nga te gjitha bluzat e ekipeve europiane. Nderkohe dy vendet e para mbahen nga ekipet Milaneze, vendi i pare per bluzen e dyte e Milanit dhe i dyti per bluzen e pare te Interit.

Arome Mode, arome Milano-je… Disa gjera nuk ndryshojne kurre!

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.