Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,525 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Bluzat e dyta te Interit ne sezonin 2014/2015: Do te jete pak a shume si bluza e 100 vjetorit…

Bluzat e dyta te Interit ne sezonin 2014/2015: Do te jete pak a shume si bluza e 100 vjetorit…
Inter Club Staff

Pas diskutimeve per bluzen e pare te Interit, e cila mesa duket nuk i ka pelqyer shume Interistave, nuk mund te mungonin lajmet edhe per bluzen e dyte qe Interi do te veshe sezonin qe vjen.

Ajo me siguri do te pelqehet pafundesisht nga Interistat sepse do te jete pothuajse shume e afert me bluzen e 100 vjetorit: E bardhe dhe me kryqin e kuq te madh perpara, pra simbolin e Milanos.

Nese bluza e pare ka ngjallur debat, bluza e dyte pritet te jete nje spektakel.

Ketu keni edhe nje foto te bluzes se 100 vjetorit per te krijuar nje ide:

Moratti ne 2008 me bluzen e 100 vjetorit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.