Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,093 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Boban nuk beson: “Nuk arrij te kuptoj se si Inter ka humbur. Mancini…”

Boban nuk beson: “Nuk arrij te kuptoj se si Inter ka humbur. Mancini…”
Bujar Berishaj

Zvonimir Boban opinionist dhe prezent ne studiot e Sky, nuk e beson rezultatin final ne Marassi.

“Me te vertete nuk mund te kuptoj se si Inter ka mundur te humb. Ka bere nje ndeshje te madhe. Duhet kohe sepse Mancini po punon prej vetem 3 muajsh. Ka gjetur nje skuader te corientuar. Nuk eshte lehte ne pak kohe.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.