Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 30, 2022

Scroll to top

Top

1,168 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Bobo Vieri frikeson: “Inter eshte me forta ne Itali por drejtuesit kane bere nje gabim te pafalshem: nuk kane…”

Bobo Vieri frikeson: “Inter eshte me forta ne Itali por drejtuesit kane bere nje gabim te pafalshem: nuk kane…”
Inter Club Staff

Gjate emisionit te tij Bobo TV qe tashme eshte bere tradite ne Twitch, Bobo Vieri ka folur edhe per Interi ndhe fitoren e fundit ne Lecce.

Por ish-lojtari zikalter ka dashur te ndalet pak edhe te merkato e zikalterve duke thene se Inter ka bere nje gabim te pafalshem.

Keto jane fjalet e Vierit: “Sipas meje, Inter ka bere nje gabim shume te madh ne merkato duke mos marre nje si Bremer”.

“Po, sepse ai ishte mbrojtesi me i mire qe ishte ne merkato ne Itali dhe ne Europe dhe Inter e vonoi shume goditjen e tij”.

“E kishe ne dore. Skriniar e falenderoje per gjithcka dhe e nisje per ne Paris. Merrje nje si Bremer qe diferencen e kishte bere ne Serie A”.

“Eshte nje mbrojtes qe ka anulluar cdo sulmues sezonin e kaluar. Te gjithe i ka mbajtur dhe per mua ky ishte gabimi me i madh”.

“Inter duhet ta kishte shitur Skriniar dhe duhet te kishte marre direkt Bremer pa u menduar gjate. Mendoj ka qene nje gabim”.

“Pasi them kete, mendoj se Inter gjithesesi eshte skuadra me e forte ne Serie A. Ka kater sulmues te pabesueshem. Po, ka humbur Perisic por ka marre me te mirin e mundshem ne te majte”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.