Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

600 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Boca Juniors, Martucci: “Osvaldo? Jemi afer akordit, mungon vetem…”

Boca Juniors, Martucci: “Osvaldo? Jemi afer akordit, mungon vetem…”
Bujar Berishaj

Daniel Osvaldo dhe Boca Juniors? Enderr e mundshme.

Duket se po. Per ta deklaruar per Olè eshte sekretari gjeneral i klubit argjentinas, Cesar Martucci: “Osvlado? Jemi afer per te mbyllur, mbetet te shihet vetem situata me Inter.” Merkato nuk ndalet, rikthimi ne Argjentine eshte ne horizontin e sulmuesit zikalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.