Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

590 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Bombe nga Argjentina – Lautaro Martinez, futet ne mes Dortmund: ne pjate oferte 40 milione dollare!

Bombe nga Argjentina – Lautaro Martinez, futet ne mes Dortmund: ne pjate oferte 40 milione dollare!
Inter Club Staff

Nje bombe e vertete lajmi qe sjell portali argjentinas TYC Sports dhe qe raporton FcInterNews.it. 

Ja cfare shkruan TYC SPORTS:

Borussia Dortmund me sa duket ka vene ne pjate per Racing 40 milione dollare per te siguruar sherbimet e Lautaro Martinez, sulmues qe i eshte premtuar Interit dhe qe dukej i sigurt nje kalim i tij ne Milano ne korrik per shifren e 28,5 milione dollareve.

Related image

Skenari – lexohet ne artikullin e TYC Sports – tani shume shume i paqarte, kjo sepse – pervec marveshjes paraprake te nenshkruar nga lojtari me klubin zikalter – nuk ka asgje zyrtare dhe as perfundimtare.

Gjithmone protagonistet e kesaj tratative kane thene 99% eshte e mbyllur, dhe asnjehere 100%.

Ideja e Racing eshte qe ta shesin sa me shume qe te jete e mundur dhe te perfitojne sa me shume.

Bundesliga apo Serie A ne te ardhmen e 20 vjecarit nga Bahia Blanca?

Deri me tani Serie A duket me e sigurt, por priten konfirmime per kete lajm qe mund te mos jete aspak i vertete.

Por natyrisht qe ky eshte nje lajm qe krijon shqetesim ne radhet e tifozeve zikalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.