Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,100 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Bonazzoli, cfare sponsorizimi nga Thohir: “Ai eshte sulmuesi yne i katert! Interi…”

Bonazzoli, cfare sponsorizimi nga Thohir: “Ai eshte sulmuesi yne i katert! Interi…”
Inter Club Staff

Vijne fjale te tjera direkt nga Xhakarta dhe gjithmone eshte ai qe po flet: Erick Thohir.

Presidenti i Interit ka folur per merkaton dhe repartin e sulmuesve ne vecanti: “Jam shume i lumtur per ate qe eshte bere ne merkato sepse mendoj se Interi eshte nje skuader kompetitive, e ndertuar mire dhe e ekuilibruar. Kemi kater lojtare te cilet mund te alternohen ne krah dhe kater sulmues: Icardi, Palacio, Osvaldo dhe Bonazzoli.”

Edhe Federico Bonazzoli, pavarsisht moshes se tij te re (i datelindjes 1997), perfaqeson nje alternative te vertete per tre sulmuesat e skuadres se pare per presidentin Thohir: Keto fjale konfirmojne plotesisht kete gje pikerisht sic konfirmojne rendesine qe ka djaloshi ne planet e presidentit dhe te gjithe klubit zikalter, si per te tashmen por edhe per te ardhmen: Do te jete ai, mesa duket, sulmuesi i katert ne skuadren e Walter Mazzarrit. Pritet te kete goxha minuta per djaloshin kete sezon, sidomos ne Europa League.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.