Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,871 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Bonazzoli: “Jam nje 9, mesoj nga Ibra. Por me fusni ne fushe se per Interin bej edhe mbrojtesin e krahut.”

Bonazzoli: “Jam nje 9, mesoj nga Ibra. Por me fusni ne fushe se per Interin bej edhe mbrojtesin e krahut.”
Inter Club Staff

Nga krosimi i tij erdhi edhe goli i Palacios(ahi – me ne fund). E keshtu Bonazzoli ka folur per mikrofonat e Sky ne fundin e ndeshjes barazimin me Lazion. Ja fjalet e tij:

NJERIU ASSIST – Nuk e prisja qe te isha une ai qe do te godisja ate goditje denimi. Por me thane qe duhet ta gjuash ti dhe e gjuajta. E futa ne zone ne ate menyre dhe erdhi goli.

BESIMI I MANCINIT – Falenderoj tranjerin per kete mundesi te mrekullueshme. Per mua eshte nej enderr. E ndjej besimin e tij dhe me takon mua tja paguaj ne fushe. Tranjeri ideal? Ai i dedikohet shume sulmuesve, me ka dhene shume keshilla dhe nese jam permirsohem kjo eshte prej tij.

POZICIONI – Une e konsideroj veten nje numer nente, por vetem qe te luaj per Interin mund te bej edhe mbrojtesin e krahut.

MESIME NGA IBRA – Eshte futbollisti im i preferiar, do te me pelqente te luaja si ai, si nje nente e vertete por luaj pothuajse ne te gjitha pozicionet e sulmit.

SHUME TE RINJ – Mund te besohet tek sektori i te rinjve te Interit. Ja vlen!

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.